Mikołajki na stacji paliw

Grafika stacja paliwRysunek autobusu

Z okazji mikołajek dla naszych zmotoryzowanych klientów mamy prezent w postaci obniżki cen paliw o 10 gr na litrze na samoobsługowej stacji. A żeby taniej wyszły Wam też zakupy świąteczne  - oferta ważna jest do poniedziałku, 11 grudnia 2023 r. do godz. 8.00, obejmie zatem także handlową niedzielę.

Od 6 grudnia od godz. 10.00 ceny benzyny, oleju napędowego zwykłego oraz ON Super obniżają się o 10 gr/l i wynoszą:

PB 6,25 zł/l (wcześniej 6,35 zł/l)
ON 6,45 zł/l (wcześniej 6,55 zł/l)
ON S 6,85 zł/l (wcześniej 6,95 zł/l)

W ten sposób paliwa osiągną tę samą cenę, jaką proponowaliśmy kierowcom z okazji Black Friday. A ponieważ najbliższa niedziela jest pierwszą z grudniowych handlowych niedziel, z pewnością wielu z Państwa krążyć będzie pomiędzy centrami handlowymi w poszukiwaniu prezentów dla bliskich oraz robiąc świąteczne zakupy.

Posiadaczom diesli przypominamy, że w naszej ofercie, pod nazwą ON Super znajduje się arktyczny olej IZ-40 z grupy B-Zero (bez biokomponentów). Ten rodzaj oleju napędowego jest dziś na stacjach paliw rzadkością. Olej B-zero znacznie lepiej znosi niskie temperatury, zaś IZ-40 zachowuje swoje właściwości nawet przy solidnych mrozach.

Olej arktyczny IZ-40 to nie to samo, co zwykły olej napędowy zimowy. IZ-40 daje gwarancję temperatury blokady zimnego filtra (CFPP) do -32°C oraz temperatury mętnienia do -22°C. Ten drugi parametr gwarantowany jest tylko w dostępnym u nas oleju napędowym IZ-40.

Jak dojechać na stację paliw MZK?

Na naszą stację obecnie można wjechać także od strony ronda Czadcy. Wcześniej można było do niej dojechać jedynie od ul. Wielki Rów z kierunku ul. Grudziądzkiej. Teraz, gdy na Wielkim Rowie, na pasie biegnącym od ronda Czadcy, powstał lewoskręt, szybciej i prościej po benzynę, olej napędowy i AdBlue mogą dojechać samochody jadące np. ul. Legionów czy Długą.

Masz firmę?

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!
O szczegóły zapytaj w Dziale Sprzedaży
ul. Legionów 220
tel. 56 612 18 05, 783 898 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tankuj u nas po korek korzyści!