Reklamuj się w MZK

Każdego dnia autobusy oraz tramwaje MZK przemierzają wielokrotnie toruńskie osiedla, pokonując setki kilometrów. Tysiące pasażerów korzystając tym samym z komunikacji miejskiej, jest jednocześnie odbiorcą reklam, zamieszczonych na zewnątrz pojazdów, tak więc jest to bardzo korzystna forma reklamy, która trafia do szerokiej grupy potencjalnych kontrahentów.
Wynajmując powierzchnię reklamową na naszych pojazdach, istotne jest przede wszystkim to, że pozostawiamy naszym klientom dużą dowolność: mogą się zdecydować na ekspozycję reklamy na konkretnej marce autobusu, na tyle bądź bokach pojazdów. Mogą również dodatkowo wykorzystać do obklejenia ich szyby lub wynająć powierzchnię reklamową na całym pojeździe. Wiele czynników zależy od inwencji oraz potrzeb naszych klientów. Wiele firm już nam zaufało – zapraszamy do współpracy!
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem powierzchni reklamowej na pojazdach MZK w Toruniu, prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia warunków umowy oraz jej podpisania.
Oferujemy Państwu również ekspozycję reklamy w ramkach formatu A3, A4 i na wyświetlaczach LCD wewnątrz naszych pojazdów

Reklama B

Reklama C

tel. 56 612-18-07, -09
kom.783 898 988

Zadzwoń i zapytaj o szczegoły.