Przystępne paliwo w przestępnym roku

Grafika - Na ferie tańsze paliwo

Choć luty w tym roku jest o dzień dłuższy, wiosnę już czuć w powietrzu, zatem warto wybrać się w plener! Do toruńskich parków dojedziecie naszymi tramwajami i autobusami, zaś posiadacze aut mogą zrobić weekendowy wypad za miasto z tańszym paliwem z naszej stacji.

W roku przestępnym pogoda postanowiła nam zrobić prezent i weekend zapowiada się iście wiosennie, zatem niech i nasze samochody poczują wiosnę! Na Samoobsługowej Stacji Paliw MZK zawsze ceny są przystępne, a od przestępnego czwartku, 29 lutego do poniedziałku, 4 marca obniżamy o 10 gr/l cenę ON i ON Super.

Obecnie ceny kształtują się następująco:

  • PB 95 6,29 zł/l (bez zmian)
  • ON 6,59 zł/l (wcześniej 6,69 zł/l)
  • ON Super 6,99 zł/l (wcześniej, 7,09 zł/l)
  • Ad Blue 2,89 zł/l (bez zmian)

Masz firmę?

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!
O szczegóły zapytaj w Dziale Sprzedaży
ul. Legionów 220
tel. 56 612 18 05, 783 898 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dojechać?

Stacja paliw znajduje się na terenie zajezdni autobusowej przy ul. Legionów 220 (wjazd od ul. Wielki Rów). Wcześniej dojazd do stacji paliw MZK był możliwy tylko z kierunku ul. Grudziądzkiej. Teraz, gdy na Wielkim Rowie, na pasie biegnącym od ronda Czadcy, powstał lewoskręt, szybciej i prościej po benzynę, olej napędowy i AdBlue mogą dojechać samochody jadące np. ul. Legionów czy Długą.