Po paliwo tylko do MZK!

Po paliwo tylko do MZK!

Tańsze paliwo na co dzień, a nie tylko od święta? Tak! Na Samoobsługowej Stacji Paliw MZK. W pakiecie tankujący ma także pewność co do jakości wlewanego do baku płynu.

Wielkie koncerny ogłaszają krótkookresowe wakacyjne zniżki cen na swoich stacjach, jednak obwarowują je licznymi warunkami. W zajezdni autobusowej MZK ceny są konkurencyjne na co dzień, a klienci mają pewność co do jakości tankowanego paliwa, gdyż podlega ono drobiazgowej kontroli. Nie ma co się dziwić – przecież w tym samym miejscu tankujemy nasze autobusy i musimy zadbać, by służyły torunianom i turystom jak najdłużej!

Choć w Toruniu dowieziemy pasażerów wszędzie naszymi pojazdami, mamy świadomość, że na wakacje torunianie często wyjeżdżają własnym środkiem transportu. By te dalsze podróże nie wydrenowały portfela i odbyły się bez niespodzianek, zachęcamy do skorzystania z usług naszej stacji.

Zresztą nie będziemy się chwalić sami. Niech głos zabiorą nasi klienci (opinie z Google Maps):

Wysoka jakość oferowanych paliw. Jedyna stacja paliw w Toruniu z dostępnym Dieslem bez biokomponentów, to wyróżnia najbardziej. Samoobsługa intuicyjna dystrybutorów,  wygodne sposoby płatności do wyboru.

Świetne miejsce dla oszczędnych. Tankując na tej stacji wspieramy miejską spółkę a jednocześnie zostaje nam więcej kasy w kieszeni - same plusy! Dystrybutorów jest dużo, tak samo miejsca, więc nawet w przypadku większego ruchu nie powinno być problemu z szybką obsługą. Stacja jest samoobsługowa, a automat bardzo łatwy w użyciu.

Super ceny, super jakość. Tankuję od roku i jeszcze nigdy się nie zraziłem. Polecam! Nawet gdy miałem problem, że zapłaciłem, a paliwa nie było w dystrybutorze, kontakt ze stacją był zadowalający. Od razu mnie odstresowali i wytłumaczyli, że pieniądze będą zwrócone. Polecam gorąco!

Super alternatywa, będę na pewno stałym klientem. Jedyna stacja na której warto tankować w Toruniu (poza zmową cenową reszty, ani nie jest to jakaś stacja krzak która chrzci) Polecam gorąco!

AKTUALNE CNY:

  • PB - 6,29 zł
  • ON - 6,34 zł
  • ON S - 6,49 zł/l
  • Ad Blue – 1,99 zł/l

Diesel zero - dłuższe życie silnika

Szczególnie istotne dla właścicieli diesli jest to, że przez cały rok oferujemy klientom ON Super – najwyższej jakości olej napędowy B-zero, czyli paliwo bez biokomponentów. Ten rodzaj oleju napędowego jest dziś na stacjach paliw rzadkością.

Na podstawie prawie 100-letniego doświadczenia MZK w prowadzeniu autobusów, możemy śmiało powiedzieć, że układy wtryskowe naszych diesli na B-zero potrafią bezawaryjnie pracować nawet 1 mln km, czyli trzykrotnie dłużej bez naprawy niż na klasycznym paliwie B-7. Warto więc rozważyć zmianę lub przynajmniej co jakiś czas zatankować kilka razy paliwo bez biokomponentów i oczyścić w ten sposób silnik z osadów.

Masz firmę?

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! O szczegóły zapytaj w Dziale Sprzedaży:

ul. Legionów 220

tel. 56 612 18 07, -08, 783 898 988

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dojechać?

Przypominamy, że nasza stacja mieści się na terenie zajezdni autobusowej, przy ul. Legionów 220, przy czym wjazd znajduje się od ul. Wielki Rów. Można tam dojechać zarówno od strony ul. Grudziądzkiej, jak i od Ronda Czadcy.